אנו משתפים פעולה עם קופות צדקה רבות בכל הארץ, שמספרם גדל והולך. באופן זה מתאפשר לידידינו לקיים “עניי עירך קודמים”, או, לחלופין, לתמוך בקהילות ספציפיות, כגון בפרפריה, כפי ראות עיניהם. כל קופה יכולה להצטרף ל”פנינים”, אלא שיש לכך רק תנאי אחד: 100% של הכסף שנתרם לקופה עבור הפרויקט זה, יועבר לאברכים שיעבדו מטעמה בפיתוח המאגר. אין הקופה רשאית להשאיר אחוזים מהתרומות לעצמה.

  1. אתם תורמים לקופת צדקה לפי בחירתכם, ומידעים אותנו על כך (בטלפון/וואטסאפ 058-484-7557 או במייל donations@pninim.org). ניתן למסור לנו הקדשות והנצחות (כגון לעילוי נשמה, וכו’) שיוכנסו לאחד הספרים הנערכים מטעמה. במידה והקופה עדיין לא משתפת פעולה עם “פנינים”, אפשר לספר למנהליה על היוזמה ולבקש את הצטרפותם. לחלופין, אפשר להודיע לנו ( contact@pninim.org ) שאתם מעוניינים לשתף קופה מסוימת, ואנחנו ניצור איתה קשר.

  2. כאשר מתווסף לקופה תקציב שהוא מספיק משמעותי, היא בוחרת את האברך שיעבוד מטעמה בפרויקט, ומקשרת אותו איתנו. היא מודיעה לנו איזה סכום צריכים להשלים לו כל חודש כדי שיצא ממצב של “נזקק”, ואנו דואגים לספק לו עבודה בהתאם. הסכום נקבע על-פי קריטריונים של הקופה לאחר בדיקת מצבו הכלכלי של המוטב. אם ברצונכם לתמוך במישהו מסוים, אולי אפילו בלי ידיעתו, ניתן להודיע זאת לנו או לקופה.

  3. לאחר מכן הקופה מעבירה אליו את הסכום הנ”ל, ובמקביל אנו שולחים לו את הטקסט לצורך הגהה. התגמול מחושב לפי ההספק, כאשר התעריף הוא 100₪ ל10,000 תווים. לדוגמה: אם אושר לו 3,000₪ - עליו לספק ל”פנינים” 300,000 תווים בחודש ((100 / 3,000) * 10,000).

  4. כאשר העורך סיים להגיה את התמליל בהתאם להיקף החודשי שלו - הוא מעביר אלינו את הטקסט המוגה. לאחר בדיקת איכות העבודה, אנו מפרסמים אותו לציבור הרחב, שולחים לעורך תמליל חדש, ומודיעים לקופה שאפשר להעביר לו את התשלום הבא.

חשוב להדגיש שבמהלך הזה:

  • הקופה אף פעם לא יכולה להיכנס לחוב כלפי המוטב, כיון שהוא תמיד מקבל תשלום מראש (בתור הלוואה) ורק במידה ויש תקציב;
  • לא מדובר ביחסי עובד-מעביד/משכורת חודשית אלא בתיגמול לפי הספק/מלגה.